KÄRCHER HD 10/25-4 SX Plus vysokotlaký čistič

KÄRCHER HD 10/25-4 SX Plus vysokotlaký čistič
Běžná cena s DPH70 543 Kč
Ušetříte8 470 Kč 12 %
Vaše cena s DPH62 073 Kč
Vaše cena bez DPH51 300 Kč
Kód12869270
VýrobceKÄRCHER spol. s r.o.
Záruka12 měsíců
skladem ext.
Kód12869270
Osobně v Hradci Králové:čtvrtek 4. června
Přepravní společností:pondělí 8. června

Pojízdný vysokotlaký čisticí stroj KÄRCHER HD 10/25-4 SX Plus bez ohřevu třídy Super s vynikajícím výkonem a novým inovačním vybavením

POPIS

Vysokotlaký čistič bez ohřevu KÄRCHER HD 10/25-4 SX Plus s 3 fázovým/4-pólovým elektromotorem a navíjecím bubnempřesvědčí své uživatele komfortem obsluhy a vynikajícím výkonem 250 bar při průtoku 1.000 l/h.
Na základě vertikální konstrukce potřebuje HD 10/25 méně místa než konvenční stroje a díky velkým kolům se s ním lépe manipuluje.
V praktické přihrádce na trysky může být příslušenství bez problému uloženo aniž by se poztrácelo.
Pracovní komfort nabízí také pistole Servopress. Tá dovoluje regulaci tlaku a průtoku vody přímo na pistoli. Výhodou je pracovní nástavec otočný o 360° i při plném tlaku.
Z dalších znaků KÄRCHER HD 10/25-4 SX Plus je třeba uvést tlakový spínač, který vypne stroj, pokud se uzavře stříkací pistole, co zvyšuje životnost motoru a čerpadla.
Vestavěná nádržka na čisticí prostředky má objem 6l.
HD 10/25 byl koncipován pro každodenní používání při tvrdých nárocích. Mosazná hlava čerpadla je odolná proti čisticím prostředkům a písty z ušlechtilé oceli s keramickými pouzdry zaručují ve spojení s efektivním vodním chlazením dlouhou živostnost.
Jednotka motor-čerpadlo je elektronicky chráněná a při poruchách jako např. úkap, přepětí nebo podpětí nebo chod na dvě fáze je stroj automaticky vypnut.
K automatickému vypnutí stroje HD 10/25-4 SX Plus dochází i po uplynutí 30 minutového limitu bez provozu.


POUŽITÍ
stavebnictví, zemědělství a lesní hospodářství, komunální oblast, řemesla, průmysl, doprava

 

VÝHODY
Pro větší bezpečnost:
- integrovaná elektronika pro kontrolu stroje, vypnutí při přepětí/podpětí, vypnutí při úniku vody nebo výpadku fáze.

Vysoká mobilita:
- velká pogumovaná kola pro špatně sjízdný terén, schody nebo převýšení, osvědčený princip zavazadlového vozíku pro jednoduchou, ergonomickou přepravu.

Osvědčená kvalita Kärcher:
- čtyřpólový, vodou chlazený elektromotor. robustní mosazná hlava válců a keramické písty, zesílený plastový rám stroje odolný proti prasknutí.

Uložení hadice:
- oboustranné uložení; pro 20 m vysokotlakou hadici. Vedení hadice pod strojem; vysoká stabilita. Výhodné pro pohodlnou a rychlou montáž/demontáž.

 

PDF PRODUKTOVÝ LIST ; NÁVOD K OBSLUZE ; BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE