KÄRCHER K 2 AKU set tlaková myčka

KÄRCHER K 2 AKU set tlaková myčka
Vaše cena s DPH10 189 Kč
Vaše cena bez DPH8 421 Kč
Kód11172200
VýrobceKÄRCHER
Záruka24 měsíců
u dodavatele
Kód11172200
Osobně v Hradci Králové:pondělí 29. srpna
Přepravní společností:středa 31. srpna

AKU tlaková myčka K 2 Battery Set nabízí flexibilní čistění bez hranic. Již žádné motání kabelů nebo hledání připojení do sítě. Součástí dodávky je baterie 36 V a nabíječka, které jsou kompatibilní se všemi zařízeními na platformě 36 V Kärcher Battery Power.

POPIS

Bezdrátová Aku tlaková myčka KÄRCHER K 2 Battery je pomocník na čištění zahradního nábytku, popelnic, kol a zvládne i menší úkoly kolem domu. Pro ještě více flexibility lze použít Kärcher sací hadici pro sání vody z alternativních vodních zdrojů čímž se stroj KÄRCHER K 2 Battery stává zcela nezávislým. Stroj disponuje výkonnou lithium-iontovou výměnnou baterií s dlouhou životností. Samozřejmostí je i LDC displej se zobrazením aktuálního nabití baterie.

 

VÝHODY

  • Vyměnitelná baterie 36 V Kärcher Battery Power - kompatibilní se všemi zařízeními na platformě 36 V Battery Power. Výkonná s dlouhou životností díky lithium-iontovým článkům.
  • Real Time Technology s LCD bateriovým displejem: zbývající doba chodu, zbývající doba nabití baterie a kapacita baterie.
  • Vysokotlaká pistole se zobrazením stupně tlaku - různé pracovní nástavce umožňují 3 tlakové stupně pro optimální čištění různých povrchů.
  • Sání vody - kompatibilní se sací hadicí Kärcher pro čištění nezávislé na vodovodní přípojce. Sací hadici lze zakoupit samostatně.
  • Použití čisticího prostředku pomocí přisávací hadičky - zvyšují účinnost, ochranu a péčí.
  • Integrované uložení příslušenství - hadice, pracovní nástavce a pistole lze uložit bez problémů a s úsporou místa.
  • Systém Quick Connect pro připojování a odpojování vysokotlaké hadice do zařízení a pistole bez námahy a s úsporou času.

 

PRODUKTOVÝ LIST ; NÁVOD K OBSLUZE ; BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

 

VIDEO