KÄRCHER NT 20/1 Ap Te

KÄRCHER NT 20/1 Ap Te
Vaše cena s DPH8 942 Kč
Vaše cena bez DPH7 390 Kč
Kód13785100
VýrobceKÄRCHER spol. s r.o.
Záruka12 měsíců
skladem ext.
Kód13785100
Osobně v Hradci Králové:středa 27. listopadu
Přepravní společností:pátek 29. listopadu

Mokro-suchý vysavač KÄRCHER NT 20/1 Ap Te je kompaktní, mobilní, robusní stroj s velmi dobrým výkonem a spínanou zásuvkou.

Průmyslový vysavač Kärcher NT 20/1 Ap Te je určený na vysávání suchých i mokrých nečistot. Lehce ovladatelný a výkonný stroj,všestraného užití s kompaktními rozměry, s poloautomatickým čištěním filtru ( oklep) který je určený pro profesionální použití, umožnující jak vysátí suchých nečistot včetně středně jemného prachu, tak i mokrých nebo zvlhlých nečistot. 

Vysavač Kärcher NT 20/1 Ap Te je vybaven nárazuvzdornou plastovou nádobou s nízkou hmotností pro snadné přenášení s objemem 20 l , spínanou zásuvkou pro připojení nářadí, praktickým plochým skládaný filtrem a poloautomatickým čištěním filtru.  Při vysávání kapalin senzor stavu hladiny automaticky odpojí turbínu při dosažení maximálního stavu hladiny kapaliny.

Velká odkládací pocha nabízí možnost odložit nářadí nebo ostatní věci a jsou vždy po ruce. Přívodní kabel a příslušenství lze snadno uložit přímo na vysavač což zabraňuje jak znečištění tak i případnému poškození.

POUŽITÍ:
řemesla, stavebnictví, obchod a živnosti, automobilový průmysl, firmy zabývající se úklidem budov

VYBAVENÍ:
Spínaná zásuvka
Vypínací automatika při dosažení max. plnicího množství
Eco-Filtrační systém
Poloautomatické čištění filtru

 

ke stažení pdfProduktové informace

ke stažení pdfNávod k obsluze, Bezpečnostní list,