KÄRCHER Sada utěrek z mikrovláken pro koupelny

Akce
KÄRCHER Sada utěrek z mikrovláken pro koupelny
KÄRCHER Sada utěrek z mikrovláken pro koupelny
KÄRCHER Sada utěrek z mikrovláken pro koupelny
890 Kč s DPH
736 Kč bez DPH
sadaKoupit
skladem 2 sada
Kód28632660
Osobně v Hradci Králové:pondělí 3. října
Přepravní společností:středa 5. října
PopisParametryTechnické parametry

Se sadou kvalitních utěrek z mikrovláken pro parní čištění v koupelně dosáhnete dokonalé čistoty, zahrnuje dvě utěrky na podlahu, abrazivní utěrku pro ruční hubici a utěrku na leštění. Utěrky na podlahu z mikrovláken pro podlahovou hubici EasyFix se postarají o zářivě čistou podlahu v koupelně a nechají se snadno a rychle upínacím systémem připevnit a sejmout bez kontaktu s nečistotami. S abrazivní utěrkou pro ruční hubici odstraníte bez námahy i dlouhodobě ulpívající zbytky vápenných usazenin a mýdla. Utěrka na leštění rozzáří zrcadla a jiné hladké plochy v novém lesku.

VÝHODY

  • Vysoce kvalitní mikrovlákno  - optimální rozpouštění nečistot a jejich odstranění pro důkladné výsledky čištění na všech tvrdých plochách, lze prát v pračce do teploty 60 °C, nepoužívejte změkčovadla.
  • Abrazivní utěrka z mikrovláken pro ruční hubice s abrazivními i měkkými mikrovlákny - optimální rozpouštění vápenných usazenin a zbytků mýdla díky abrazivním vláknům, optimální pojímání nečistot díky měkkým mikrovláknům.
  • Komfortní upínací systém - jednoduché upevnění utěrky na podlahu na podlahovou hubici pouhým zatlačením, žádné sklouzávání utěrky na podlahu při čištění.
  • Nožní pedál na utěrku na podlahu - jednoduše sešlápnout nožní pedál a podlahovou hubici vytáhnout nahoru
  • Utěrka na podlahu přesahuje na všech stranách podlahové hubice - pro čištění rohů, hran a jiných těžko přístupných míst bez námahy.
  • Utěrka na leštění z vysoce kvalitních mikrovláken - výsledek čištění bez šmouh, velmi dobrá savost.

PRODUKTOVÝ LIST

 

 

VýrobceKÄRCHER

TECHNICKÉ ÚDAJE

Vláknový kompozitní textil Lešticí utěrka: 70 % Polyester; 30 % Polyamid
Hmotnost bez příslušenství 0.1 kg
Hmotnost včetně obalu 0.2 kg
Rozměry (D x Š x V) 345 x 112 x 18 mm