KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop

KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop
KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop
KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop
KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop
KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop
KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop
KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop
KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop
KÄRCHER SC 2 UPRIGHT EasyFix parní mop
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH

Ceny uváděny včetně DPH a recyklačního poplatku

v distribučním skladě > 50 ks
Osobně v prodejně:pondělí 16. říjnaPřepravní společností:středa 18. října
Kód15133450PN1.513-345.0VýrobceKÄRCHERZáruka24 měsíců

Parní mop Kärcher SC 2 Upright EasyFix má 2 stupně páry pro snadné přizpůsobení povrchu nebo stupni znečištění, odvápňovací kartuš a čištění bez chemie pouze za užití páry - a to zdaleka nejsou všechny výhody! Poradí si s  KORONAVIRY* a BAKTERIEMI**.

POPIS

Dokonale vyčistí všechny tvrdé utěsněné podlahy, dokonce i ty dřevěněné. Čištění párou je ideální pro všechny kdo touží po vysoké čistotě, a navíc se chce vyhnout chemickým prostředkům. Parní mop disponuje odvápňovací kartuší se dvěma stupni páry pro snadné přizpůsobení povrchu nebo stupni znečištění. Mop stačí naplnit vodou, počkat, až se zahřeje (LED ukazatel) a pustit se do úklid. Žádný přímý kontakt s nečistotami.
S vysokou účinností zabíjí i KORONAVIRY* a BAKTERIE**. * Testy ukázaly, že při bodovém čištění po dobu 30 sekund při max. výkonu páry lze s parním čističem Kärcher odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B) na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: virus vakcínie Ankara). ** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na standardních hladkých tvrdých površích v domácnostech, pokud bude rychlost čištění 30 cm/s při použití max. výkonu páry (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).

 

VÝHODY

  • Přednastavená regulace průtoku páry ve 2 stupních pro čištění různých povrchů - výběr podlahové krytiny dle symbolů dřeva nebo dlaždic pro ideální množství páry.
  • Štíhlý design produktu a podlahová hlava s otočným kloubem - ergonomické, efektivní čištění při plném kontaktu s podlahou při jakékoli tělesné výšce díky flexibilnímu kloubu hubice.
  • Nonstop pára a integrovaná odvápňovací kartuše - díky inteligentní odvápňovací kartuši je naplněná voda plně automaticky odvápněna. Vyjímatelnou nádrž lze kdykoli bez problémů naplnit - pro neustálou páru bez přerušení práce.
  • Krátká doba nahřívání - zařízení je připraveno velmi rychle k použití - nahřívací doba pouhých 30 s. Červené pulzování signalizuje ohřev a průběžné zelené světlo připravenost k provozu.
  • Podlahová hubice EasyFix s pružným kloubem a upínacím systémem utěrky na podlahu - optimální výsledky čištění na všech typech tvrdých podlah v domácnosti díky efektivní lamelové technologii. Bezkontaktní výměna hadříku bez kontaktu s nečistotami a pohodlné připevnění čisticí utěrky na podlahu díky systému s háčkem a smyčkou

 

POUŽITÍ

Zapečetěné podlahy jako parkety, laminát, korek, kámen, linoleum a PVC i kobercové podlahy s krátkým vlasem
Pro hygienické čištění podlah ve veškerých prostorách (např. toalety, kuchyň, koupelna atd.)
Pro rychlé vlhké čištění tvrdých podlah bez námahy

 

PRODUKTOVÝ LIST ; NÁVOD K OBSLUZE ; NÁVOD PŘED 1.POUŽITÍM ; BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

 

VýrobceKÄRCHER

TECHNICKÉ ÚDAJE

Certifikát testu* Zabijí až 99.999%  koronavirů* a bakterií**
Plošný výkon á naplnění nádrže (cca) (m²) 50
Topný výkon (W) 1600
Délka kabelu (m) 5
Doba zahřívání (min) 0,5
Objem nádrže (l) 0,4
Druh proudu (Ph/V/Hz) 1 / 220 - 240 / 50 - 60
Hmotnost bez příslušenství (kg) 2,5
Hmotnost včetně obalu (kg) 3,8
Rozměry (D x Š x V) (mm) 314 x 168 x 1185

-- * Testy ukázaly, že při bodovém čištění po dobu 30 sekund při max. výkonu páry a přímým kontaktem s čisticím povrchem lze s parním čističem Kärcher odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B) na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: modifikovaný virus vakcína Ankara).

 --** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na standardních hladkých tvrdých površích v domácnostech, pokud bude rychlost čištění 30 cm/s při použití max. výkonu páry a dojde k přímému kontaktu s čisticím povrchem (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).

VYBAVENÍ

Bezpečnostní ventil
Regulace množství páry, Dvoustupňový, lze upravit v závislosti na typu podlahy
Utěrka z mikrovlákna na suchý zip, 1 kusy
Odvápňovací kartuše
Vyjímatelná nádrž čisté vody

PopisTechnické parametry
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies