KÄRCHER T 12/1 suchý vysavač

KÄRCHER T 12/1 suchý vysavač
Vaše cena s DPH9 559 Kč
Vaše cena bez DPH7 900 Kč
Kód13551000
VýrobceKÄRCHER
Záruka12 měsíců
skladem 1 ks
Kód13551000
Osobně v Hradci Králové:dnes
Přepravní společností:pondělí 25. ledna

Nový vysavač T 12/1 - tichý, obratný vysavač s nožním spínačem a ochrannou proti nárazu, vybaven dvěma pogumovanými bočními koly a dvěma vodicími kolečky pro lepší pojíždění, výklopný hák na síťový kabel a navinutí síťového kabelu na hlavě turbíny, parkovací pozice pro podlahovou hubici a zásuvka na napojení sacího elektrokartáče.

Živnostenský suchý vysavač pro profesionální uživatele, s optimálními ergonomickými vlastnostmi, kompaktní konstrukce, která byla koncipována speciálně pro zvláštní nároky hotelů, gastronomie, úklidových firem a maloobchodů. U T 12/1 jsou výkon motoru, vedení vzduchu a jeho šestinásobný filtrační systém (vč. HEPA filtru jako zvl. příslušenství) koncipovány tak, aby se sací výkon příliš nesnížil, i když je filtrační sáček plný.

Vysavač lze pohodlně obsluhovat nožním spínačem. Díky svým pogumovaným kolům a dvěma vodicím kolečků je velmi stabilní a obratný. Integrované navinutí kabelu na hlavě turbíny zajišťuje, že je síťový kabel vždy uklizen. 

Sací hadice má na stroji jednoduchou a účinnou zástrčnou mechaniku.

Jako zvláštní příslušenství je mimo jiné k dostání i sací elektrokartáč, který vytvoří z T 12/1 kobercový kartáčový vysavač.

Při zvláštních hygienických nárocích lze k vliesovým filtračním sáčkům dodati HEPA filtr, který zadrží i ty nejjemnější částice.

VÝHODY
Filtr HEPA pro čistý odpadní vzduch -  zajišťuje hygienicky čistý odpadní vzduch bez znečišťujících pevných částic.
Přípojka pro elektrické sací kartáče - ESB 28, popř. ESB 34 z vysavače T 12/1 vytváří extra výkonný, přesto však příjemně tichý kartáčový vysavač.
Hlavní filtrační koš -  z pratelného nylonu zajišťuje optimální odlučování prachu. Provoz vysavače je tak možný s filtračním sáčkem i bez něj.

Ovládání nohou - bez namáhavého ohýbání k vysavači

 

PRODUKTOVÝ LIST

ENERGETICKÝ ŠTÍTEK

NÁVOD K OBSLUZE , BEZPEČNOSTNÍ INFORMACE