KÄRCHER WD 5 Premium, vysavač s příslušenstvím

KÄRCHER WD 5 Premium, vysavač s příslušenstvím
Běžná cena s DPH5 290 Kč
Ušetříte529 Kč 10 %
Vaše cena s DPH4 761 Kč
Vaše cena bez DPH3 935 Kč
Kód13482300
Záruka24 měsíců
skladem ext.
Kód13482300
Osobně v Hradci Králové:středa 2. prosince
Přepravní společností:pátek 4. prosince

Vysavač na mokré a suché vysávání s 25l nádobou z ušlechtilé oceli, s novou patentovanou technikou odnímání filtru, s funkcí čištění filtru a funkcí fukaru.

Multifunkční mokro-suchý vysavač KÄRCHER WD 5 Premium určen jak na mokré a suché vysávání je stroj, který spolehlivě odstraňuje nečistoty. Vysavač vás přesvědčí spotřebou proudu pouhých 1100 W a silným sacím výkonem jako srovnatelné stroje se spotřebou 1800 W.
 
Mokro-suchý vysavač KÄRCHER WD 5 Premium v moderním vzhledu je vybaven robustní nádobou o objemu 25 l s pojezdovými kolečky pro snažší manipulaci, automatickým navijákem kabelu a držákem na sací hlavě, který usnadňuje transport vysavače.

Patronový filtr ve filtrové kazetě, lze snadno vyklopením vyjmout, aniž byste přišli do kontaktu s nečistotami.

Příslušenství lze ukládat bezpečně na vysavač a v případě potřeby je okamžitě k dispozici. Na praktickou odkládací plochu na vrchní části hlavy vysavače lze odložit např. nářadí. Díky dlouhému síťovému kabelu (5 m) má vysavač velký akční rádius. Stroj je vybaven i funkcí fukaru, díky jemuž lze snadno a rychle odstranit nečistoty z těžce dostupných míst.Nová sací hadice a podlahová hubice na klipsy, vybavená 2 gumovými a 2 kartáčovými pásky zaručují vynikající čisticí výsledek. Odnímatelná rukojeť umožňuje montáž příslušenství přímo na sací hadici,sací trubku a podlahovou hubici lze pohodlně zaparkovat. K příslušenství patří ještě „Pull & Push" uzavírací systém, pro snadné, rychlé a bezpečné otevírání a zavírání nádoby,tvarovaná rukojeť, praktická úschova kabelů a příslušenství přímo na přístroji.POUŽITÍ:

- dílenské - kutilské práce
- vysávání hrubých nečistot, jemného prachu s filtračním sáčkem.
- vysávání tekutin ( rovnou do nádoby)
- vysávání venkovních prostor (např. cesty kolem domu)
- funkce fukaru
- vysávání automobilů

 

PRODUKTOVÝ LIST ; NÁVOD K OBSLUZE