Doprava

6. PŘEPRAVA A DODÁNÍ ZBOŽÍ


6.1. V případě, že je způsob dopravy smluven na základě požadavku kupujícího, nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.
6.2. Je-li prodávající podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, je kupující povinen převzít zboží při dodání.
6.3. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.
6.4. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.
6.5. Nebezpečí škody na zboží přechází na kupujícího okamžikem převzetí zboží kupujícím od prodávajícího nebo od pracovníka přepraví služby.
6.6. Zboží je dodáváno více způsoby dle výběru kupujícího v rámci České Republiky (způsob převzetí zboží je potřeba upřesnit před odesláním objednávky):
- Přepravní společnosti General Parcel Čechy
- Osobní odběr v provozovně v Hradci Králové
- TOPTRANS (přeprava chemií)
Je-li souhrnná hodnota objednávky nižší než 4 000,- Kč včetně DPH, a zboží je zasláno na dobírku, účtuje prodávající položku doprava a dobírka ve výši 145,- Kč včetně DPH. Je-li souhrnná hodnota objednávky nad 4 000,- Kč včetně DPH, a zboží je zasláno na dobírku, neúčtuje prodávající položku doprava, učtuje pouze položku dobírka ve výši 54,- Kč včetně DPH. Je-li souhrnná hodnota objednávky vyšší než 5000,- Kč včetně DPH nebude položka doprava a dobírka účtována.
U položkek čistící prostředky (chemie) 10l a 20l účtuje prodávající cenu za dopravu dle hmotnosti a dobírka je 121,- Kč včetně DPH.
V případě osobního odběru položku doprava, dobírka prodávající neúčtuje.
6.7. Náklady spojené s dopravou mimo Českou Republiku hradí kupující.

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies