O nás

Vážení zákazníci,

Vítáme Vás v naší elektronické prodejně www.karcher-chemiestar.cz . Stále však zůstáváme v tradiční podobě kamenné prodejny a obchodních zástupců, neboť neprodáváme jen výrobky. Nabízíme nápady. Řešení.
Někdy je možné je najít na internetu, někdy je lépe si nechat poradit a zvážit kam a do jakého prostředí zařízení pořizujete.
Tato prodejna tedy slouží nejen našim stálým zákazníkům, kteří ušetří cestu k nám a využijí zásilkové služby či sdružené cesty servisní služby, ale i vám nově příchozím. Ušetříte tak svůj čas a nám náklady v prodejním personálu. A v tom můžeme být levnější. Ceny v elektronické prodejně proto nehledejte v naší tradiční prodejně. Platí jen pro objednávky přes internet.
Dále pak pravidelně nabízíme prodejní akce vybraných strojů a zařízení, které se osvědčily. Náš zájem je tedy prodávat to, co funguje. Znáte to pořekadlo, nejsem tak bohatý, abych si mohl dovolit kupovat levné věci.

Stojíme při Vás již tři desítky let se změnami jen k lepšímu!Firma CHEMIE STAR, spol. s r.o. byla založena 29. srpna 1991.

V roce 1992 podepsala smlouvu se společností Kärcher o obchodním zastoupení pro oblast východních Čech a stala se autorizovaným prodejcem společnosti Kärcher.

Od počátku se firma věnovala hlavně technologickým řešením a projektům, jako jsou myčky aut, průmyslové rozvody vysokotlaké vody,  atd. Dnes patří mezi lídry na trhu celé ČR. Specializace firmy je nadále v oblasti komplexních dodávek technologií pro mytí a čištění, tedy ruční mytí osobních a nákladních vozidel, kartáčové mycí linky, linky pro vnitřní výplach cisteren a sil, technologie čištění a recyklace odpadních vod. Více na  http://www.chemiestar.cz

 

chemiestar činnost

 

V roce 2011 byla uzavřena smlouva se zastoupením Kärcher ČR o přistoupení k celosvětovému konceptu KÄRCHER CENTER a tím se společnost CHEMIE STAR, spol. s r.o. stala jedním z prvních Kärcher Center v ČR.

 

 prodejna foto

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies