KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3

KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
-10 %
Doporučujeme
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 3
8 990 Kč s DPHUšetříte903 Kč 8 088 Kč 6 684 Kč bez DPH

Ceny uváděny včetně DPH a recyklačního poplatku

skladem 5 ks
Osobně v prodejně:dnesPřepravní společností:pátek 31. května
Kód12696200PN1.269-620.0VýrobceKÄRCHERZáruka12 měsíců

Robotický vysavač RCV 3 má přesnou navigací LiDAR a pohodlné ovládáním pomocí aplikace, čistí koberce s nízkým vlasem a tvrdé povrchy plně autonomně a systematicky. RCV 3 nejen vysává, ale dokáže i setřít prach z podlah pomocí nasazovacího mopu. Suché nečistoty spolehlivě dopraví do vestavěné nádoby na odpad rotační kartáč, boční kartáč na hrany a ventilátor. Po skončení práce se vždy sám vrací do nabíjecí stanice.

Prostřednictvím aplikace je robotický vysavač RCV 3 při prvním použití vyslán na průzkumnou cestu a automaticky vytvoří mapu místností (LiDAR). Pro každou místnost lze pak nastavit individuální parametry úklidu. Například, které místnosti by se měly jen vysát, i vytřít nebo vůbec neuklízet. Další senzory zabraňují pádu zařízení například ze schodů. Pro úklidové práce lze RCV 3 pohodlně spustit prostřednictvím aplikace, pomocí přednastaveného individuálního plánu nebo stisknutím tlačítka na zařízení. Pokud úklidový robot potřebuje pomoc, sdělí vám to prostřednictvím hlasového výstupu. Pro první spojení RCV k aplikaci je třeba zaheslované Wi-Fi připojení.


VÝHODY

 • Mokré vytírání - RCV 3 může také mopovat, v případě potřeby použijte k tomu určený hadřík z mikrovlákna, naplňte nádržku na čistou vodu a pusťte vysavač do práce. RCV 3 lze použít buď pouze pro suché čištění, pouze pro mokré mopování, nebo s oběma možnostmi dohromady v kombinovaném režimu čištění, pro ještě lepší výsledky čištění

 

 • Přesná navigace - Senzory LiDAR na RCV 3 umožňují velmi přesné zmapování místností a vytvářejí podrobné mapování pro bezpečný úklid. Díky své rychlé a robustní navigaci LiDAR, vysavač si skenuje jednotlivé pokoje a má tak nejlepší mapu cest pro bezpečnou a spolehlivou navigaci místnostmi i ve tmě.

 

 • Senzory proti pádu - spolehlivě zabraňují pádu RCV 3 ze schodů apod.,  senzory snímají podlahu a pokud je detekován velký pokles, řídicí jednotka obdrží signál, aby se vysavač otočil.

 

 • Ochrana dat a aktualizace
  Kärcher jako výrobce se sídlem v Německu klade velký důraz na ochranu dat a dbá na to, aby byly splněny všechny platné zákonné požadavky v tomto ohledu.
  Celý přenos dat mezi aplikací Home Robots na vašem smartphonu a vaším robotickým vysavačem a mopem probíhá přes cloud na servery umístěné pouze v Německu.
  Pravidelné aktualizace zlepšují a rozšiřují výkon robotického vysavače a aplikace. To také znamená, že zabezpečení systému je neustále aktualizováno, aby odpovídalo aktuálním specifikacím.

 

 • Hlasový výstup - RCV 3 používá hlasový výstup k poskytování důležitých informací a sdílení aktuálního stavu, pokud robotický vysavač RCV 3 potřebuje pomoc nebo servis, sdělí vám to hlasovým výstupem a vy budete vždy potřebné informace.

 

 • Pohodlně se ovládá přes mobilní aplikaci i na dálku - aplikaci lze použít k přizpůsobení mnoha nastavení tak, aby odpovídala individuálním preferencím.
  Pomocí aplikace můžete konfigurovat robotický vysavač RCV 3 a ovládat jej z libovolného místa. I když nejste doma. První propojení je však potřeba učinit na zaheslované Wi-Fi síti. Prostřednictvím aplikace jsou dostupné informace o aktuálním stavu zařízení a aktuální průběh čištění.

 

 • Přesné mapování s všestrannými možnostmi přizpůsobení - aplikace může uložit více map, např. pro více podlaží. Je možné definovat zóny, kam si nepřejete, aby robotický vysavač jezdil uklízet (např. škrabadlo pro kočky, hřiště v dětských pokojích nebo překážky apod.).
  Nebo naopak zvolením vybraných oblastí, které se mají čistit vícekrát, čistit v režimu intenzivního čištění nebo vytírat větším množstvím vody.

 

 • Úprava parametrů čištění - definice různých parametrů čištění v aplikaci pro jednotlivé oblasti místností (např. sací výkon nebo objem vody, počet čištění na určenou plochu).

 

 • Funkce časovače - prostřednictvím aplikace můžete plánovat časy úklidu a vytvářet plány úklidu. RCV 3 nezávisle zahájí úklid na základě naplánovaných dat/časů.

 

POUŽITÍ

na všechny tvrdé podlahy (parkety, laminát, korek, kámen, linoleum a PVC) a na koberce s nízkým vlasem

 

PRODUKTOVÝ LIST, NÁVOD

VýrobceKÄRCHER

TECHNICKÉ ÚDAJE

Zařízení na baterii 
Doba nabití baterie (min) 230
Typ baterie Lithium-iontová baterie
Kapacita baterie (Ah) 3,2
Doba čištění na jedno nabití (min) 120
Plošný výkon (v závislosti na režimu čištění) (m²/h) 85
Kontejner na odpad (ml) 500
Nádoba na odpad 2 v 1 (ml) 300
Nádrž na čerstvou vodu 2 v 1 (ml) 170
Sací výkon (Pa) 2500
Hladina akustického výkonu (dB(A)) 67
Aktuální typ, nabíjecí stanice (Ph/V/Hz) 1 / 100 - 240 / 50 - 60
Hmotnost robotického vysavače (včetně stírací jednotky a utěrky) (kg) 3,7
Hmotnost nabíjecí stanice (kg) 0,6
Hmotnost včetně obalu (kg) 6,9
Rozměry RoboCleaner (D x H) (mm) 350 x 94
Rozměry nabíjecí stanice (mm) 80 x 150 x 102

VYBAVENÍ

autonomní čištění
Čisticí kartáč
Boční kartáč: 2 x
Filtr: 2 x
Čisticí nástroj
Stírací jednotka
Utěrka: 2 x
Nádoba na odpad 2 v 1 včetně nádrže na čerstvou vodu
Kontejner na odpad
Senzory proti pádu
Nabíjecí stanice
Provoz pomocí aplikace
Wi-Fi
Hlasový výstup
Laserový navigační systém (LiDAR)
Funkce časovače: Možnost vícero timerů
Režimy čištění: Suché čištění, Mokré čištění, Kombinace čištění (mokré a suché), Automatický systém, Bod

PopisTechnické parametry
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies