KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5

KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5
-15 %
Doporučujeme
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5
KÄRCHER Robotický vysavač s mopováním RCV 5
13 990 Kč s DPHUšetříte2 102 Kč 11 888 Kč 9 825 Kč bez DPH

Ceny uváděny včetně DPH a recyklačního poplatku

skladem 2 ks
Osobně v prodejně:dnesPřepravní společností:pátek 31. května
Kód12696400PN1.269-640.0VýrobceKÄRCHERZáruka24 měsíců

RCV 5 za pomoci umělé inteligence  zcela asmostatně buď vysává, buď vytírá nebo oboje současně. Bez námahy se vyhne jakékoli překážce díky přesné navigaci LiDAR, duálnímu laserovému systému a naváděcí kameře. 

Tvrdé podlahy a koberce s nízkým vlasem samostatně a systematicky čistí, přičemž suché nečistoty sbírá do vestavěné nádoby na odpad rotačním kartáčem, bočním kartáčem na hrany a ventilátorem. Ultrazvukový senzor rozpozná koberce, které může vysavač vyčistit pomocí funkce Auto Boost pro maximální sací výkon. V režimu mopování se vysavač kobercům automaticky vyhýbá a prach z podlahy setře pomocí nasazovacího mopu.

Prostřednictvím aplikace je RCV 5 při prvním použití vyslán na průzkumnou cestu a automaticky vytvoří mapu místností (LiDAR). Pro každou místnost lze nastavit individuální parametry úklidu. Například, které místnosti by se měly vysát, vytřít nebo naopak vůbec neuklízet. Díky duálnímu laserovému systému s naváděcí kamerou detekuje a vyhýbá se plochým překážkám, jako jsou kabely, ponožky nebo boty. Další senzory zabraňují pádu zařízení například ze schodů.

Robotický vysavač RCV 5 můžete pohodlně spustit prostřednictvím mobilní aplikace, pomocí přednastaveného individuálního plánu nebo stisknutím tlačítka na zařízení. Pokud úklidový robot potřebuje pomoc, sdělí vám to prostřednictvím hlasového výstupu. Pro první spojení RCV k aplikaci je třeba zaheslované Wi-Fi připojení.

 

VÝHODY

 • Mokré vytírání
  ještě lepší výsledky při čištění dosáhnete mopováním, je k tomu určený hadřík z mikrovlákna, který se vlhčí z nádržky čistou vodu, RCV 5 lze použít buď pouze pro suché čištění, pouze pro mokré mopování, nebo obě varianty dohromady v kombinovaném režimu čištění.

 

 • Přesná navigace pomocí umělé inteligence
  S rychlou a robustní navigací LiDAR robot s přesností skenuje a mapuje místnosti a zajišťuje nejlepší orientaci pro spolehlivé úklidové cesty i ve tmě. Duální laserový senzor a kamera na robotu dokonce umožňují rozpoznat malé nebo ploché předměty, které jsou pro systém LiDAR příliš malé (např. boty, ponožky nebo kabely). Pokud systém duální laserové kamery detekuje překážky, začlení je do mapy. Robot kolem nich projíždí inteligentním navigačním manévrem, aby se zabránilo uvíznutí nebo poškození.

 

 • Detekce koberců a Auto Boost
  RCV 5 automaticky detekuje kobercové povrchy pomocí ultrazvukového senzoru a zobrazuje je na mapě v aplikaci. Pokud je aktivováno mokré mopování, robot se vyhne detekovaným kobercovým povrchům a obejde je. Funkce Auto Boost zvyšuje sací výkon na kobercových površích podle potřeby pro ještě lepší výsledky čištění.

 

 • Senzory proti pádu
  Pádové senzory spolehlivě zabraňují RCV 5 proti pádů ze schodů.
  Senzory snímají podlahu. Pokud je detekován velký pokles, řídicí jednotka obdrží signál, aby se vysavač otočil.

 

 • Ochrana dat a aktualizace
  Kärcher jako výrobce se sídlem v Německu klade velký důraz na ochranu dat a dbá na to, aby byly splněny všechny platné zákonné požadavky v tomto ohledu. Celý přenos dat mezi aplikací Home Robots na vašem smartphonu a vaším robotickým vysavačem a mopem probíhá přes cloud na servery umístěné pouze v Německu.
  Pravidelné aktualizace zlepšují a rozšiřují výkon robotického vysavače a aplikace. To také znamená, že zabezpečení systému je neustále aktualizováno, aby odpovídalo aktuálním specifikacím.

 

 • Hlasový výstup
  RCV 5 používá hlasový výstup k poskytování důležitých informací a sdílení aktuálního stavu. Pokud robotický vysavač RCV 5 potřebuje pomoc nebo servis, sdělí vám to hlasovým výstupem.

 

 • Pohodlně se ovládá přes mobilní aplikaci i na dálku
  Aplikaci lze použít k přizpůsobení mnoha nastavení tak, aby odpovídala individuálním preferencím.
  Pomocí aplikace můžete konfigurovat čisticího robota RCV 5 a ovládat jej z libovolného místa. I když nejste doma. První propojení je však potřeba učinit na zaheslované Wi-Fi síti. Prostřednictvím aplikace jsou dostupné informace o aktuálním stavu zařízení a aktuální průběh čištění.

 

 • Přesné mapování s všestrannými možnostmi přizpůsobení
  Aplikace může uložit více map, např. pro více podlaží. Je možné definovat zóny, kam si nepřejete, aby robotický vysavač jezdil uklízet (např. škrabadlo pro kočky, hřiště v dětských pokojích nebo překážky apod.). Nebo naopak je možné zvolit vybrané oblasti, které se mají čistit vícekrát, čistit v režimu intenzivního čištění nebo vytírat větším množstvím vody.

 

 • Úprava parametrů čištění
  Definice různých parametrů čištění v aplikaci pro jednotlivé oblasti místností (např. sací výkon nebo objem vody, počet čištění na určenou plochu).

 

 • Funkce časovače
  Prostřednictvím aplikace můžete plánovat časy úklidu a vytvářet plány úklidu. RCV 5 nezávisle zahájí úklid na základě naplánovaných dat/časů.

 

funkční piktogramy

 

POUŽITÍ

pro tvrdé podlahy - parkety, laminát, korek, dlažba, linoleum, PVC ale i na koberce s nízkým vlasem

 

 

PRODUKTOVÝ LIST ; NÁVOD K OBSLUZE ; NÁVOD QUICKSTART  

VýrobceKÄRCHER

TECHNICKÉ ÚDAJE

Zařízení na baterii 
Doba nabití baterie (min) 230
Typ baterie Lithium-iontová baterie
Kapacita baterie (Ah) 5,2
Doba čištění na jedno nabití (min) 120
Plošný výkon (m²/h) 85
Kontejner na odpad (ml) 330
Nádrž na čerstvou vodu (ml) 240
Sací výkon (Pa) 5000
Hladina akustického výkonu (dB(A)) 66
Aktuální typ, nabíjecí stanice (Ph/V/Hz) 1 / 100 - 240 / 50 - 60
Hmotnost robotického vysavače (včetně stírací jednotky a utěrky) (kg) 3,9
Hmotnost nabíjecí stanice (kg) 0,4
Hmotnost včetně obalu (kg) 6,5
Rozměry RoboCleaner (D x H) (mm) 350 x 97
Rozměry nabíjecí stanice (mm) 135 x 150 x 99

VYBAVENÍ

autonomní čištění
Čisticí kartáč
Boční kartáč: 2 x
Filtr: 2 x
Čisticí nástroj
Stírací jednotka
Utěrka: 2 x
Kontejner na odpad
Nádrž na čerstvou vodu
Senzory proti pádu
Kobercový senzor
Nabíjecí stanice
Provoz pomocí aplikace
Wi-Fi
Hlasový výstup
Laserový navigační systém (LiDAR)
Duální laser a navigační kamera
Funkce časovače: Možnost vícero timerů
Režimy čištění: Suché čištění, Mokré čištění, Kombinace čištění (mokré a suché), Automatický systém, Bod

PopisTechnické parametry
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies