KÄRCHER SC 2 Deluxe parní čistič

KÄRCHER SC 2 Deluxe parní čistič
Akce
KÄRCHER SC 2 Deluxe parní čistič
KÄRCHER SC 2 Deluxe parní čistič
KÄRCHER SC 2 Deluxe parní čistič
KÄRCHER SC 2 Deluxe parní čistič
4 190 Kč 3 463 Kč bez DPH

Ceny uváděny včetně DPH a recyklačního poplatku

skladem 1 ks
Osobně v prodejně:dnesPřepravní společností:úterý 18. června
Kód15134000PN1.513-400.0VýrobceKÄRCHERZáruka24 měsíců

Základní model pro parní čištění bez použití chemikálií tj. kompaktní SC 2 Deluxe, má signální světlený LED kroužek na rukojeti pro zobrazení provozního režimu a poskytuje dvoustupňovou regulaci páry pro přizpůsobení intenzity páry povrchu a úrovni znečištění.

Odstraní 99,999 % virů* a 99,99 % všech běžných domácích bakterií** z typických domácích tvrdých povrchů – a to zcela bez chemie.

Příslušenství může být uloženo (včetně dvou prodlužovacích trubic) celé v extra dlouhé tašce na příslušenství nebo alternativně na samotném zařízení. Podlahová hubice EasyFix s flexibilním kloubem zaručuje vynikající ergonomii a díky lamelové technologii zajišťuje dokonalé výsledky čištění. Díky praktickému systému suchého zipu lze hadřík na čištění podlahy rychle a snadno nasadit na podlahovou hubici a znovu sejmout, aniž by se musela dostat do kontaktu s nečistotami. Když se různé příslušenství používá podle určení, dlaždice, varné desky, digestoře a i ty nejmenší mezery jsou hygienicky vyčištěny. Spolehlivě lze odstranit i odolné nečistoty. Ideální pro všechny tvrdé povrchy v celém domě.

 

VÝHODY

  • LED kontrolka na přístroji - pokud svítí LED kontrolka červeně, přístroj se ještě ohřívá. Při zelené je již připraven k provozu.

 

  • Sada na čištění podlah EasyFix s flexibilním kloubem na podlahové hubici a komfortní upevnění utěrky systémem suchých zipů na podlahovou hubici
    Optimální výsledky čištění na všech typech tvrdých podlah v domácnosti díky efektivní lamelové technologii. Bezkontaktní výměna hadříku bez kontaktu s nečistotami a pohodlné připevnění čisticí utěrky na podlahu díky systému s háčkem a smyčkou. Ergonomické, efektivní čištění při plném kontaktu s podlahou při jakékoli tělesné výšce díky flexibilnímu kloubu hubice.

 

  • Přehledné uložení příslušenství a parkovací pozice - veškeré příslušenství včetně prodlužovacích trubek lze uložit v extra dlouhém sáčku na příslušenství nebo přímo na přístroji.

 

  • Dětská pojistka na parní pistoli - systém uzávěru nabízí bezpečnou ochranu před neodborným zacházením a malými dětmi.

 

  • Multifunkční příslušenství - čištění nejrůznějších povrchů podlahovou hubicí, ruční hubicí, kulatým kartáčem dle potřeby a daleko více.

 

  • Hadřík na čištění podlahy a kryt na ruční hubici - pro dokonalé výsledky čištění - ještě lépe a snadněji uvolní nečistoty.

 

  • 2stupňová regulace páry - množství páry lze individuálně nastavit podle příslušného povrchu a stupně znečištění.

 


PRODUKTOVÝ LIST ; NÁVOD K OBSLUZE ; BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

VýrobceKÄRCHER

TECHNICKÉ ÚDAJE

Certifikát testu* Zabijí až 99.999% koronavirů* a bakterií**
Plošný výkon na naplnění nádrže (cca) (m²) cca 75
Topný výkon (W) 1500
Max. tlak páry (bar) max. 3,2
Délka kabelu (m) 4
Doba zahřívání (min) (min) 6,5
Kapacita kotle (l) 1
Druh proudu (V/Hz) 220 - 240 / 50 - 60
Hmotnost bez příslušenství (kg) 2,7
Hmotnost včetně obalu (kg) 4,6
Rozměry (D x Š x V) (mm) 304 x 231 x 287
* Testy ukázaly, že při bodovém čištění po dobu 30 sekund při max. výkonu páry a přímým kontaktem s čisticím povrchem lze s parním čističem Kärcher odstranit 99,999 % obalených virů, jako je koronavirus nebo chřipka (s výjimkou viru hepatitidy B) na běžných hladkých tvrdých površích v domácnostech (testovaný zárodek: modifikovaný virus vakcína Ankara).
** Při důkladném čištění s parním čističem Kärcher bude 99,99 % všech běžných domácích bakterií zničeno na standardních hladkých tvrdých površích v domácnostech, pokud bude rychlost čištění 30 cm/s při použití max. výkonu páry a dojde k přímému kontaktu s čisticím povrchem (testovaný zárodek: Enterococcus hirae).

VYBAVENÍ

Taštička na příslušenství SC 1
Univerzální hadřík na čištění podlah EasyFix: 1 Kusy
Potah pro ruční hubici z mikrovlákna: 1 Kusy
Tryska na bodový paprsek
Ruční hubice
Kulatý kartáček černý: 1 Kusy
Štěrbinový kartáč
Podlahová hubice: EasyFix
Prodlužovací trubka (2 x 0,5 m)
Vybavení
Dětská pojistka
Bezpečnostní ventil
Regulace množství páry: na rukojeti (dvoustupňové)
Parní hadice s pistolí: 2.2 m
Uložení příslušenství na přístroji

PopisTechnické parametry
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies