Parní čističe KÄRCHER v osvědčené kvalitě, s ohledem na ekologii, ekonomiku, rychlost a pohodlnost. Parní čističe jsou použitelné prakticky všude, lze nimi důkladně vyčistit ekologicky bez použití čistících prostředků a do vysokého lesku kachlíky, okenní tabule, tvrdé lesklé povrchy. Bez velké síly a námahy si parní čističe KÄRCHER poradí s nečistotami na tvrdých podlahách, armaturách či dalších plochách nutných k čištění ve vaší domácnosti.

Díky našim parním čističům budou prostory hygienicky čisté. Pára se dostane do všech štěrbin a záhybů na stěnách, podlahách či nábytku, kam se běžně nedostanete ani kartáči ani úklidovou textilíí. S bakteriemi a viry účinně bojuje pára vycházející z trysky. Rychlost, teplota a tlak se liší v závislosti na typu stoje.

Pravidla pro účinné čištění párou
Na výstupu z trysky přístroje dosahuje pára přibližně 100°C. Aby bylo možné účinně bojovat proti virům, musí být tryska vedena přímo nad povrchem. Čím dále je od čištěného povrchu, tím se teplota dopadající páry snižuje. Je také důležité zajistit dostatečné trvání čištění a zvolit dobu napařování 30 sekund na jedné oblasti s maximálním stupněm páry. Použité potahy z mikrovlákna je nutné po dokončení úklidu vyprat při teplotě nejméně 60°C standardním pracím programem.

Více o parním čištění zde!

Parní čističe PROFI

Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:4 produkty
KÄRCHER SG 4/2 Classic parní čistič
-8 %
18 520 Kč20 207 Kč
u dodavatele
KÄRCHER SG 4/4 parní čistič
Akce
-10 %
28 096 Kč31 218 Kč
skladem 3 ks
KÄRCHER SGV 6/5, parní vysavač
-5 %
108 053 Kč113 377 Kč
u dodavatele
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
-5 %
126 929 Kč133 463 Kč
u dodavatele