KÄRCHER SG 4/4 parní čistič

KÄRCHER SG 4/4 parní čistič
KÄRCHER SG 4/4 parní čistič
KÄRCHER SG 4/4 parní čistič
KÄRCHER SG 4/4 parní čistič
KÄRCHER SG 4/4 parní čistič
KÄRCHER SG 4/4 parní čistič
31 218 Kč 25 800 Kč bez DPH

Ceny uváděny včetně DPH a recyklačního poplatku

skladem
Osobně v prodejně:pondělí 12. prosincePřepravní společností:středa 14. prosince
Kód10921040PN1.092-104.0VýrobceKÄRCHERZáruka12 měsíců

Univerzální parní čistič Kärcher SG 4/4 je určený pro živnostenské účely. Systém dvou nádrží umožňuje pohodlné plnění kotle během práce. VAPOHydro, přihrádka na příslušenství a ergonomické držadlo, tak to jsou jen některé příklady z bohatého vybavení parního čističe SG 4/4


POPIS


Přístroj SG 4/4představuje parní čistič pro použití v živnostenské oblasti. Zvláštností tohoto přístroje je kontinuální plnění parního kotle z dodatečné nádrže na vodu, což umožňuje pracovat bez přerušení.
Z pouhých 4,6 litru vody se v parním kotli a v rezervní nádrži vytvoří zhruba 6000 litrů vodní páry a tou lze nepřetržitě pracovat po dobu až 5 hodin, a protože není rezervní nádrž pod tlakem, může se do ní kdykoliv doplňovat voda, aniž by se muselo čekat na ochlazení parního kotle.

Horká pára uvolňuje rychle a efektivně nečistoty bez použití čisticích prostředků. Rozsáhlé příslušenství, ke kterému patří i parní žehlička nebo nástavec k uvolňování tapet, rozšiřuje oblasti použití tohoto přístroje .

Bohaté standardní příslušenství umožňuje mnohostranné použití přístroje SG 4/4 v oblasti kuchyní i v sanitární oblasti, k čištění tvrdých či elastických podlahových krytin, oken, zimních zahrad i k čištění předmětů z domácností.

U parního čističe SG 4/4 byl kladen velký důraz na bezpečnost. Kryt stroje je chráněn před ostřikovou vodou. Na rukojeť je přivedeno napětí jen 12 V. Na nedostatek vody je uživatel upozorněn optickým a akustickým výstražným signálem.

Parní hadice dlouhá 2,7 m umožňuje práci nad hlavou, bez zvedání přístroje. Přívod páry lze pohodlně regulovat na ruční pistoli.

Bezproblémové pojíždění a bezpečné stání přístroje zabezpečují dvojité vodicí kolečko vepředu a dvě velká kola vzadu. Hubice, čisticí utěrky a ostatní příslušenství jsou přehledně uložené v zásuvce přístroje tak, aby byly stále pohotově při ruce.


POUŽITÍ


Univerzální parní čistič SG 4/4 pro živnostenské použití, důkladně čistí a je šetrný k životnímu prostředí díky vodní páře. Ideální čisticí stroj pro podlahy, dlaždičky, stroje, topná tělesa, čalouněný nábytek, toalety, auta.Produktové informace .pdfProduktové informace SG 4/4

Produktové informace .pdfNávod k obsluze , Bezpečnostní pokyny 

 

Podmínky prodloužení záruky na 3 roky Bestsellers Profersional 2022 

 

VýrobceKÄRCHER
TECHNICKÉ ÚDAJE
Napětí V
 
230
Topný výkon (W)
 
2250
Objem nádrže (l)
 
2,4 - 2,2
Délka kabelu (m)
 
7,5
Tlak páry (bar)
 
3,2
Hmotnost bez příslušenství (kg)
 
7,5
Rozměry (D x Š x V) (mm)
 
480 x 305 x 265
Frekvence (Hz)
 
50 - 60


VYBAVENÍ parního čističe DE 4002
Parní sací hadice s rukojetí
Parní trubky 2x
Podlahová hubice
Ruční hubice
Kulatý kartáček, černý
Hubice na čalounění s kartáčem
Plnicí trychtýř pro systém dvou nádrží
Power tryska

PopisTechnické parametry
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies