KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač

KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
-15 %
Doporučujeme
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
KÄRCHER SGV 8/5, parní vysavač
158 026 Kč s DPHUšetříte23 704 Kč 134 322 Kč 111 010 Kč bez DPH

Ceny uváděny včetně DPH a recyklačního poplatku

skladem 1 ks
Osobně v prodejně:dnesPřepravní společností:úterý 23. července
Kód10920100PN1.092-010.0VýrobceKÄRCHERZáruka12 měsíců

Profesionální parní vysavač KÄRCHER SGV 8/5 je zařízení na čištění párou s mnohostranným využitím, které spojuje funkce dvou zařízení: parního čističe a mokro-suchého vysavače tj. pro vysávání mokrých a suchých nečistot. v jednom pracovním kroku lze čistit párou a odsávat kondenzovanou vodu spolu s nečistotami

VYSTAVENÝ KUS

Stroj disponuje jednoduchou obsluhou s možností uložení příslušenství přímo na stroji, včetně specifických programů umožňující uživateli zvolit funkce stroje podle druhu čištění. Naplnění nádrže na čistou vodu lze uskutečnit za provozu. Parní vysavač KÄRCHER SGV 8/5 je uzpůsoben pro jednoduchý transport a je snadno manévrovatelný.

Nabízí praktickou funkci samočištění a zaručuje tak stále hygienickou čistotu. Obslužný přepínač EASY-Operation a ergonomická inovovaná rukojeť pro ovládání funkce páry a vysávání velmi zkrátí dobu zapracování. Během používání přístroje ovládáte všechny funkce přímo, rychle a flexibilně. Moderní režim eco!efficiency nešetří jen vaše náklady. Umožňuje i práci v oblastech citlivých na hluk. Příslušenství je uložené proti případné ztrátě a znečištění přímo na přístroji, díky čemuž je stále a rychle při ruce, kdykoliv ho potřebujete.

 

VÝHODY

  • Regulace vody/páry a přepínač zapínání/vypínání pro funkci odsávání na rukojeti. Tyto funkce je možné flexibilně upravovat v průběhu používání, což výrazně šetří čas a je  maximálně příjemné pro uživatele

 

  • Otočný a tlakový spínač pro ovládání různých funkcí nabízí třístupňovou regulaci průtoku páry, provoz se studenou a teplou vodou a současné vysávání. Třístupňová regulace průtoku páry: Světelná pára (stupeň I) pro nízké znečištění. Střední pára (stupeň II) pro střední znečištění. Silná pára (stupeň III) pro odolné nečistoty

 

  • Funkce samočištění a proplachu: Po použití čisticího prostředku bude čisticí prostředek, který se nachází v systému, vypláchnut. Po ukončení pracovního procesu se zařízení vyčistí.

 

  • Trvalý a vynikající čisticí výkon - odstraňuje nejodolnější nečistoty snadno, rychle, účinně a bez použití chemikálií.

 

  • Režim eco!efficiency : úspora nákladů a práce v prostorách citlivých na hluk. v tomto režimu může zákazník snížit spotřebu elektrické energie čímž šetří náklady, kromě toho se v tomto režimu výrazně minimalizuje hlučnost zařízení 3dB(A)

 

  • Příslušenství lze uložit přímo ve stroji, resp. na stroji., což zaručuje příslušenství kdykoli po ruce, čistě uložené a díky větracímu otvoru ve víku i uschlé

 

  • Rozsáhlý sortiment příslušenství v rámci dodávky - podlahová hubice 300 mm s kartáčovými lištami a stěrkovou vložkou, ruční hubice 150 mm s kartáčovými lištami a stěrkovou vložkou.

 

  • Ergonomický a snadno přenosný - zapuštěné rukojeti a tlačné madlo, velké přepravní kola a dvě vodicí kolečka pro snadnou manipulaci, usnadňují přepravu i po schodech nahoru nebo dolů.

 

POUŽITÍ

na  odolnou špínu, skvrny a mastnotu
lze čistit obklady, keramické podlahy a jiné tvrdé povrchy, kování, pracovní plochy a povrchy z nerezové oceli, okenní skla, skleněné dveře, skleněné povrchy a zrcadla, l átky a čalouněný nábytek

oblasti : zdravotnická zařízení, domy s pečovatelskou službou, wellness, hotely, kuchyně, potravinářské výrobny, cateringové firmy... čištění interiéru vozidla apod.

 

 

PRODUKTOVÝ LIST ; NÁVOD K OBSLUZE ; BEZPEČNOSTNÍ POKYNY

 

 

REKLAMNÍ VIDEO:

 

VýrobceKÄRCHER

TECHNICKÉ ÚDAJE

Tlak páry (bar) max. 8
Topný výkon (W) 3000
Doba zahřívání (min) (min) 7
Teplota kotle (°C) max. 173
Teplota horké vody (°C) 70 - 173
Nádrž na čerstvou vodu (l) 5,6
Nádrž na odpadní vodu (l) 5
Délka kabelu (m) 7,5
Napětí (V) 220 - 240
Frekvence (Hz) 50 - 50
Hmotnost bez příslušenství (kg) 40
Hmotnost včetně obalu (kg) 48
Rozměry (D x Š x V) (mm) 640 x 495 x 965

 

OBSAH BALENI

Podlahová hubice: 300 mm
Ruční hubice: 150 mm
Madlo

 

VYBAVENÍ

Nádrž: odnímatelné a lze je v případě potřeby doplnit
Kryt: Ušlechtilá ocel
Integrované uložení síťového kabelu
Displej
Regulace množství páry: na rukojeti (tříkrokový)

 

 

 

PopisTechnické parametry
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies